אגם נטו - טיולי הקריות בע"מ -חברת הסעות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
04-8721092
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות - אגם נטו טיולי הקריות

 
 
חברת
אגם נטו טיולי הקריות
הוקמה בשנת 1982 ומנוהלת ע"י הבעלים מר שמואל נחמני. שמואל נמצא בענף ההיסעים שנים רבות, צמח וגדל וכיהן במגוון תפקידים כגון נהג, סדרן, מנהל קשרי לקוחות ופיתוח עסקי. היכרותו את הענף וניסיונו באים לידי ביטוי בכל פעילויות החברה.

התחלנו את דרכנו עם מספר מצומצם של כלי רכב ולאורך השנים צמחנו לאחת מחברות ההיסעים המובילות באזור חיפה והצפון. בבעלותנו צי רכב גדול הכולל עשרות כלי רכב בגדלים שונים ומספר נוסעים שונה, לרבות רכבים לנכים, המיועדים לתת שרות למגוון רחב של לקוחות ולתת פתרון למגוון רחב של צרכים. אנו מקפידים על איכות הרכבים, תקינותם וניקיונם ופועלים באופן שיטתי לשמירה על צי רכב חדש. על מנת להתאים את שירותינו למגוון לקוחות רחב ככל שניתן אנו פועלים במסגרת שיתופי פעולה אסטרטגיים וארוכי טווח עם שותפים עסקיים בענף, דבר המאפשר לנו לתת פתרון לכל צורך. שותפינו העסקיים פועלים תחת נהלים מחמירים כשלנו.

עם לקוחותינו נמנים לקוחות מובילים בתחומים רבים כגון: משרד הביטחון, מפעלים בתעשייה, הייטק, בתי חולים, בתי אבות, עיריות, מוסדות חינוך, פרטיים ועוד.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אנו רואים בלקוחותינו שותפים עסקיים ארוכי טווח ופועלים ללא לאות על מנת להרוויח את שביעות רצונם ולתת להם שירות לאורך זמן. אנו רואים בלקוחותינו את תו התקן החשוב ביותר ומבינים שהם מהווים את זכות קיומנו. אנו לומדים את צרכי הלקוח ומתאימים את השרות הטוב ביותר עבורו.

לאורך השנים הקפדנו לפתח ולשמר הון אנושי איכותי ונאמן. הנהגים והסדרנים שלנו ותיקים ובעלי ניסיון רב ומבינים את חשיבותם ומשמעות פעולותיהם לגבי שביעות רצון לקוחותינו. הנהגים והסדרנים שלנו הם חוד החנית של החברה ומהווים את הממשק המרכזי עם צרכני השרות שלנו. בטחון, אחריות ואדיבות הם הערכים המרכזיים על פיהם הם עובדים ובכך הם משפרים את חווית השרות בהתאם לציפיות לקוחותינו.

שירותים מתקדמים נוספים

בשנת 2010 הקמנו מוסך מקצועי וחדיש כתוצאה מהחלטה אסטרטגית להיות הבעלים של כל שרשרת הערך בענף ולהכפיף את כל הטיפול בצי הרכב תחת קורת גג אחת. העובדה שבבעלותנו מוסך, מאפשרת לנו להפחית את התלות בספקי משנה ולהיות גמישים במתן פתרונות זמינים ומהירים במקרים של צרכים מיוחדים. כתוצאה מהמקצועיות שלנו, התרחבה הפעילות וכיום המוסך נותן שרות גם לגורמי חוץ רבים. עובדה זו מאפשרת לנו להיות יעילים ולהעניק ללקוחותינו מחירים אטרקטיביים בתחום ההיסעים.

בתחילת שנת 2011 וכחלק מהתרחבות החברה, השקנו פעילות עסקית נוספת אשר עוסקת בהשכרת רכבי הסעות לגורמי חוץ על בסיס ליסינג תפעולי מלא. פעילות זו כוללת השכרת רכבים לחברות ולפרטיים על בסיס תשלום חודשי קבוע המגלם את כל עלויות הרכב לרבות ביטוחים, מוסך, רישיונות, קצין רכב ועוד.

אנו נשמח לקבל את האפשרות וההזדמנות להציע את שירותנו ולקלוט אותך לקהל לקוחותינו.

כתובתנו - אדיסון 9, חיפה, מפרץ
טל' - 04-8721092
הוראות הגעה
 
 
 
 
 
בכבוד רב -
שמואל נחמני
בעלים ומנכ"ל
 
להיות בדרך – להרגיש בבית
 
 
 
שמואל נחמני, מנכ"ל