אגם נטו - טיולי הקריות בע"מ -חברת הסעות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
04-8721092
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הסעות אוטובוסים

 
רוצים לצאת לטיול קבוצתי בלי לפספס אף אחד מהמראות? מחפשים חברת הסעה שתספק לכם שירות כמו ששירות צריך להיות?

שירות ההסעות של טיולי הקריות אגם נטו – שירות שעולה על כל הציפיות!
 
 

הסעות אוטובוסים ברמה אחרת

 
השירות המצוין של טיולי הקריות - אגם נטו מתחיל כבר בשיחת הטלפון הראשונה.נשמח לשמוע בדיוק מה אתם צריכים, ולספק לכם את התשובות לכל שאלה שתהיה לכם. חשוב שתדעו, שכחברה שחרטה על דגלה את נושא השירות המצוין ללקוח, אנחנו דואגים לשפר כל העת גם את צי הרכבים עצמו וגם את היחס ללקוח. את התוצאות אפשר לראות בצורת רשימת לקוחותינו המרוצים, שהולכת ומתארכת.

מעוניינים לקבל מידע נוסף על שירותי ההסעות שלנו? חייגו אלינו - 04-8721092
 
 

אז מה אנחנו מציעים?

 
  • הסעות אוטובוסים שלוקחות אתכם רחוק – נסיעות לכל רחבי הארץ בהתאם לצורך שלכם.

  • אבזור מדויק – כל הרכבים מאובזרים ברמה גבוהה על מנת לספק לכם חוויית נסיעה.
 
 
 
 
הסעות באוטובוסים מפנקים ומאובזרים
 
 
 
 
 
  • בטיחות במקום הראשון – אנחנו עובדים עם קצין בטיחות מוסמך הדואג לכך שכל הרכבים יעברו ביקורת בטיחות תקופתית. בנוסף, לפני כל נסיעה הנהג מבצע סריקה יסודית על מנת להבטיח ככל שניתן, שהנסיעה שלכם תהיה בטוחה.

  • שירות ואדיבות לאורך כל הדרך – הנהגים שלנו יקבלו את פניכם בחיוך ויספקו מענה לכל שאלה שתהיה לכם בדרך.

  • מקצועיות בדרכים – כל הנהגים הינם ותיקים ביותר ומכירים את כבישי הארץ לאורכם ולרוחבם, כך שהם יעשו כל שביכולתם כדי להביא אתכם אל היעד בשלום ובזמן.

  • הסעות מותאמות לצרכי הלקוח - הסעות תלמידים, עובדים, בעלי מוגבלויות ועוד, תוך התאמה מלאה לקהל היעד.

אם גם אתם רוצים שירותי הסעות אוטובוסים ברמה אחת מעל כולם – חייגו עכשיו 04-8721092 וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד. לשירותכם בכל עת,צוות טיולי הקריות - אגם נטו.
 
 
 
 

מה היתרונות של הסעות אוטובוסים ?

 
  • האוטובוס מאפשרים לקבוצות גדולים לנסוע ביחד וזה משהו שחסר מאוד לקבוצות מסוימות כמו למשל כיתות, תנועות נוער וכולה. כולנו זוכרים את אותם ימים שנסענו עם כל הכיתה באוטובוס ליום סיור או למסלול טיול וחלק מהתלמידים לא יכלו להיות באוטובוס כי לא היה מקום והיו צריכים לנסוע בנפרד במיניבוס. האוטובוס שומר על כולם מגובשים וכולם נהנים!

  • האוטובוס הרבה יותר משתלם מכל כלי רכב אחר. כמובן שהמיניבוס והמיקרו בוס יהיו זולים יותר אך לא ביחס לכמות הנוסעים שהם מסוגלים להסיע. אם יש לכם אפשרות לנסוע באוטובוס כי הקבוצה שלכם גדולה, ואתם מתלבטים בין אוטובוס לשניים או שלושה מיניבוסים, מבחינת עלויות התשובה היא די ברורה, אוטובוס יהיה הרבה יותר משתלם!
 

כל סוגי ההסעות במקום אחד

 
הצורך בהסעה מגוון מאוד ואנו באגם נטו טיולי הקריות בע"מ מספקים את כולם! אם אתם צריכים הסעות לחתונה, הסעות לטיולים, הסעות לילדים או כל הסעה אחרת לכל מקום ובכל שעה, אתם יודעים שיש לכם על מי לסמוך. אנשים רבים בטוחים שאין הדבל בין ההסעות השונות אך מהניסיון שלנו אנו יכולים לספר לכם שאם הנהג והחברה לא יהיו מנוסים בסוג ההסעה הספציפי שעליו הם אמונים, יכול להיות שהנסיעה לא תהיה נוחה ואולי גם לא בטיחותית. אז מה תוכלו למצוא אצלנו?
 

הסעות אוטובוסים לילדים

 
אם אתם צריכים להסיע ילדים במסגרת גן ילדים, בית ספר, תנועת נוער או כל מוסד חינוכי אחר, אתם יכולים להיות בטוחים שהבחירה בנו תותיר אתכם רגועים ושלווים. לא פשוט להסיע ילדים, הם רועשים, הם לא מבינים שהכביש הוא לא משחק ולעתים השאננות הזו מסוכנת מאוד. הילדים אוהבי לעמוד באוטובוסים, להרעיש ולשחק, וזו בעיה אם החברה לא ערוכה לכך. הנהגים שלנו אחראיים מאוד ויודעים לפנות לילדים בגישה הנכונה. הם מספיק מנוסים כדי לנסוע בבטחה גם במתאר רועש!

 
 
הסעוות ילדים באוטובוסים
 
 

להתחיל ולסיים אירוע עם הסעה איכותית

 
כולנו אוהבים להגיע לאירועים, לרקוד לשתות ולשמוח, אך אף אחד לא אוהב לנסוע אליו ובוודאי כאשר הוא רחוק מאוד. למעשה, ההגעה לאירוע היא עוד משחק ילדים לעומת החזרה כי בחזור כול יהיו עייפים, שלא נאמר שתו מעט אפילו אם זה במסגרת החוק. כדי לא להיכנס לדילמה הזו, האם לשתות או לא או האם כדאי לנמנם מעט ברכב, או שמא כדאי לחלוק מונית יקרה להגעה לאירוע או לחזור מוקדם יותר באוטובוסים כשהם עוד פעילים, הסעות אוטובוסים לאירועים יסרו לכל המוזמנים שלכם הגעה פשוטה, נוחה ובטוחה יותר!

 
 
הסעות לאירועים באוטובוסים
 
 

גם לעובדים שלכם מגיע

 
אנו רגילים לכך שההסעות תמיד יהיו חיוביות, כמו למשל הסעות לאירועים או הסעות לטיולים, אך ההסעה גם יכולה להיות שגרתית והיא תסיע את כל העובדים למקום העבודה. הסעות אוטובוסים לעובדים היא ההסעה הנפוצה ביותר כי כך המפעל או שאר מקומות העבודה באזור אחד חוסכים הרבה בהוצאות, ובכל מקרה מדובר בכמות עובדים גדולה שצריכה להגיע מאותו אזור. הסעות אלו יוצרות נוחות לעובדים, שגרה נעימה יותר, גיבוש בין העובדים ומונעת מהם את העצבים בפקקים.

 
 
 
 

לטייל בראש שקט

 
הסעות אוטובוסים למסלולי טיולים הן ההסעות שיסדרו לכם את הטיול הכי טוב שיש ויש לכך כמה סיבות. ראשית, אפשר לצאת מוקדם בבוקר ולישון בדרך, וכך לקום רעננים לתחילת המסלול גם כאשר הוא רחוק מאוד. שנית, אין צורך להשאיר את הרכב ולהיות במשך כל היום עם דאגות כי יכול להיות שפרצו אליו. שלישית, אפשר לבצע גם מסלולים קווים ולא רק מסלולים מעגליים וזה יתרון חשוב.
 
 
אם גם אתם רוצים שירותי הסעות אוטובוסים ברמה אחת מעל כולם – חייגו עכשיו 04-8721092 וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד. לשירותכם בכל עת,צוות טיולי הקריות - אגם נטו.