אגם נטו - טיולי הקריות בע"מ -חברת הסעות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
04-8721092
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חברת הסעות במרכז

 
חברת הסעות צריכה להיות מקצועית, מנוסה ובעלת צי רכבים מרשים, אך אלו שירותים היא בכלל יכולה להציע? אנו באגם נטו טילי הקריות בע"מ מציעים לכם את כל שירותי ההסעות שלנו, ויש הרבה!
 

הסעות למקומות עבודה

 
ביום שתקבעו הסעות לעובדים שלכם, במפעל, באזור המשרדים או לכל ארגון אחר, העובדים שלכם יהיו הרבה יותר שמחים. נכון שהישראלי הממוצע אוהב מאוד את הרכב הפרטי שלו אך אם תהיה לו הסעה נוחה מהבית עד מקום העבודה, לא רק שהוא יחסוך עצבים רבים בבוקר, אתם גם תחסכו כסף. הסעות קבועות למקומות עבודה וגם לאירועי חברה וימי גיבוש הם השגרה שלנו, שיכולה להיות גם שלכם.
 

הסעות לגני ילדים ובתי ספר

 
אנו באגם נטו טיולי הקריות בע"מ מציעים גם הסעות לילדים ולבני נוער. כל הסעה תהיה בטוחה כשהנהגים שלנו על ההגה וזה כולל גם הסעות לגני ילדים, הסעות לבתי ספר, הסעות לימי סיור וכמובן גם הסעות של בני נוער בתנועות נוער וכן הלאה. הסעות אלו יהיו רגישות, בטוחות ובעיקר מותאמות! כשאנחנו מסיעים את הילדים שלכם אתם יכולים להיות בטוחים שבסופו של דבר הם יגיעו בשלום.
 
 
 
 

הסעות לטיולים ברחבי הארץ

 
אם אתם רוצים לצאת למסלולי טיולים אתם צריכים חברת הסעות לשירותכם. חברת הסעות תמיד תוכל להקל על הטיול שלכם בכל המובנים. מצד אחד לא תצטרכו לפנות מקום רב לכל ציוד הקמפינג שלכם ותוכלו גם לנסוע ברכב אחד ולא שניים או שלושה רכבים פרטיים, וגם תוכלו לעשות מסלול קווי. לנו באגם נטו טיולי הקריות בע"מ יש גם מיניבוסים, גם אוטובוסים ואפילו טיוליות לטיול הכי טוב שיש.
 

הסעות מנתב"ג ומנתב"ג

 
הסעות לנתב"ג או מנתב"ג יכולות להקל מאוד על החופשה שלכם. למה לנסוע עם הרכב ולהחנות אותו בשמש כמה ימים שלמים? לא רק שהוא יהיה רותח ויכול להינזק, הוא יכול גם לעלות לכם הרבה יותר על החנייה במשך כל יום ויום. הסעות מנתב"ג ולנתב"ג עם מיניבוסים ואוטובוסים בכל יום, גם בשבת. בפעם הבאה שאתם יוצאים לחופשה אתם חייבים לשקול שוב הסעות שמתאימות לכם ולכל המשפחה.
 

הסעות לתיירות פנים וחוץ

 
גם לתיירים שמגיעים לארץ וגם לתיירים הפנימיים שמבקשים את הכנרת, ירושלים, צפת ועוד אתרי תיירות רבים בארץ מגיע לנסוע בצורה נוחה ופשוטה. רוצים לצאת ליום סיור בירושלים עם המשפחה? רוצים לרדת לאילת עם כל החברים? אנו באגם נטו טיולי הקריות בע"מ כאן לשירותכם להסעה נעימה. הרכבים שלנו תמיד חדישים וקבוצות התיירים מכל העולם ירגישו בהם כמו מלכים, כולל הסעות VIP לכולם במידת הצורך.
 
 
 
 

הסעות לנכים ובעלי מוגבלויות

 
גם נכים ובעלי מוגבלויות רוצים לנסוע בנעימות כמו כולם אך לא כל רכב הסעות יהיה מותאם עבורם. כדי שהנכים יוכלו לנסוע ברכב מסוים הם צריכים מעלון מיוחד ולנו באגם נטו טיולי הקריות בע"מ יש כמה רכבים שמותאמים גם להם. רכבים אלו יהיו גם מרווחים, עם ידיות אחיזה ובאיכות הכי טובה שיש. הסעות לנכים ובעלי מוגבלויות יכולות להיות גם עם מיניבוס וגם עם אוטובוס.
 

הסעות לכל סוגי האירועים

 
עוד מצב קלאסי בו חברת הסעות כמונו באגם טיולי הקריות בע"מ יכולה לפתור בעיות רבות הם האירועים שאתם תחגגו. חתונה, מסיבת רווקים, חינה, למה לחגוג עם החשש של נסיעה בשכרות על ידי אחד מהמוזמנים שלכם ולמה האורחים יחתכו מוקדם בגלל שהנסיעה ארוכה, אם אפשר לבחור הסעות שייקחו אותם מהבית ויחזירו אותם בבטחה? הסעות לאירועים ולחתונות הוא שירות חשוב מאוד.