אגם נטו - טיולי הקריות בע"מ -חברת הסעות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
04-8721092
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הסעות בעכו

 
 

הסעות ברחבי הצפון הירוק

 
אם רציתם לטייל בצפון אך אין לכם רכב פרטי, אנחנו תמיד כאן בשבילכם.

אגם נטו טיול הקריות בע"מ - חברת הסעות בעכו המציעה לכם שירות הסעות בעכו כדי לצאת לטיול בצורה הכי נוחה בעולם עם הרכבים הממוזגים והחדישים שלנו שיוכלו לקחת אתכם לכל מקום שרק תרצו.

שירות הסעות בעכו העתיקה או בגליל העליון הירוק, הסעות לחרמון המושלג או הסעות למעיינות היפהפיים של רמת הגולן. כול מקום שתרצו להגיע אליו בעכו והסביבה ובשאר אזורי הצפון אנחנו תמיד כאן בשבילכם ערוכים ומוכנים.

 
 
 

הסעות במחירים משתלמים ביותר

 
אם חשבתם שבהסעות עכו, בנהריה, ובכל אזור הצפון יהיו יקרות ולא משתלמות, כדאי לכם לקבל מאיתנו הצעת מחיר ולהבין שמדובר על מחירים אטרקטיביים לכל כיס.

תוכלו להגיע לכל קצוות המדינה מתי שתרצו וברכבים שיתאימו לכל קבוצה כאשר לא רק שהמחירים יהיו משתלמים, מדובר על מחירים משתלמים יותר מהוצאת רכב פרטי.

כשהלקוחות נהנים אנחנו נהנים ואם תרצו להגיע לסיור בעכו מכל קצוות הארץ, אנחנו נשמח לסייע לכם במה שנוכל, הרבה יותר רק מהגעה בטוחה.

 

גמישות מירבית לכל הלקוחות

 
בהסעות עכו והסביבה ובשאר המקומות בארץ, בין אם מדובר על הסעות לנתב"ג, הסעות לאירועים, הסעות לטיולים או שירות הסעות בעכו לתנועות נוער או בתי ספר, תמיד אנחנו מגלים גמישות לקראת הלקוחות.

הגמישות חשובה מאוד בעיקר בחזרה כאשר לפעמים נדרש להקדים את מועד היציאה או את העיכוב. אנחנו לא רק נותנים שירות ללקוחות אלא גם מבינים אותם ואם היום המשפחתי שלך התארך ואתם רוצים לחזור בשעה מאוחרת יותר, נגלה את כל הגמישות האפשרית בעבורכם.


 
 
 
 

נהגים מקצועיים ואדיבים לכל האוכלוסיות

 
  • הסעה מוצלחת היא לא רק רכב וצלח ומערכת שעומדת בזמנים ומציעה את כל האפשרויות ללקוחות אלא גם נהגים איכותיים ומנוסים שישדרו רוגע. אך אחד' לא רוצה לנסוע עם נהג שנוסע בפראות ובמהירות ומסכן אתכם וגם לא אחד כזה שגורם לכם להחסיר פעימות. אצלנו הנהגים נבחרים בקפידה וכל אחד מהם עשיר בניסיון ובהיכרות עם כלי הרכב שלו והכבישים בהם הוא נוסע. תוכלו להגיע לכל קצוות הארץ בידיעה שתגיעו בשלום והנסיעה תתחיל ברגל ימין כמו כל היום שמתחיל איתנו.

  • הנהגים שלנו אדיבים ומתאימים לכל האוכלוסיות. הסעות לילדים והסעות למבוגרים הן לא אותן ההסעות, לא במה שהם דורשות ולא באופי שלהן. עם ילדים יש צורך לדבר בשפה אחרת כדי שמצד אחד יקשיבו להוראות של הנהג בכל מה שקשור להתנהגות ברכב ובבטיחות ומבוגרים צריכים פרטנר לשיחה, כזה שאפשר לסמוך עליו ויכול לספק מידע חשוב במידת הצורך. כשצריכים הסעות עכו והסביבה אנחנו באגם נטו טיולה קריות נהיה כאן תמיד בשבילכם עם חיוך על השפתיים, שמהר מאוד יעבור אליכם.
 

כל כלי הרכב הכי חדישים

 
כשההסעה למקום לקויה כל הטיול יכול להיפגע מזה. זה רלוונטי בהסעה לחופשה, בהסעה לטיול בצפון וגם בהסעה לאירוע. אף אחד לא רוצה להתחיל ברגל שמאל ומלבד איכות הנהג או העמידה בזמנים של החברה, גם איכות כלי הרכב יכולה להיות בעייתית.

אנחנו באגם נטו טיולי הקריות בע"מ - חברת הסעות בעכו - מציגים בפניכם צי רחב ומגוון של כלי רכב כך שהם יתאימו לכל קבוצה ולכל מטרה. יש ברשותנו אוטובוסים, מיניבוסים, מיקרו בוסים וגם רכבים פרטיים שיעמדו לשירותכם כאשר התחזוקה שהם עוברים עומדת בקריטריונים הכי נוקשים.

כולם מכילים ריפוד נוח ומערכת מיזוג אוויר מתקדמת כאשר מה שנשאר לכם זה רק לשים את הראש וליהנות לאורך כל הדרך.

אגב נטו טיולי הקריות בע"מ היא החברה המובילה באזור עכו בכל תחום ההסעות. להסעות עכו, לנהריה, לכרמיאל ולכל אזורי הארץ. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

 
 
 
 
 
קרדיט :

AERIAL VIEW OF ACRE