אגם נטו - טיולי הקריות בע"מ -חברת הסעות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
04-8721092
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הסעות בצפון – המדריך המלא

 
שירותי הסעות תורמים מאוד לפיתוח תיירותי של אזור הצפון ומתאימים גם לתושבים המקומיים. נכון להיום ניתן למצוא באזור הצפון סוגים שונים של חברות הסעות ואפשר לחסוך בהוצאות באמצעות השוואה יעילה בין השירותים שלהם. יתרה על כך, יש באזור הצפון ביקוש גבוה לשירותי הסעות כי באמצעותם ניתן לצמצם את השימוש ברכב הפרטי או את התלות בתחבורה הציבורית.


מי שרוצה לנצל את היתרונות של הסעות צפון צריך בראש ובראשונה להכיר את השירותים שעל הפרק. לצד שירותים פרטיים כמו למשל הסעות לאירועים והסעות לתיירים, יש גם שירותים לקהל העסקי כגון הסעות עובדים לחברות והסעות לימי כיף. במקביל, באזור הצפון משתמשים בשירותי הסעות גם מוסדות ובתי ספר ולכן החברות שעוסקות בתחום נדרשות לעמוד בסטנדרטים מחמירים של בטיחות ובקרת איכות.

 

כך תמצאו את החברה שמתאימה לכם

 
בשלב השני של החיפוש אחר חברת הסעות בצפון צריך להשוות בין השירותים השונים ולקבל המלצות מתושבי האזור. הנה כמה טיפים שיכולים לסייע :
 

קבלו התחייבות לעמידה בלוח זמנים

 
אין טעם להזמין שירות הסעות בלי לקבל התחייבות לעמידה בלוח זמנים. אחד התנאים הבסיסיים מחברת הסעות הוא שהנהגים יגיעו בזמן ויעשו הכל על מנת לשרת את צרכי הלקוחות. מבחינתכם, התחייבות לעמידה בלוח זמנים היא חלק בלתי נפרד ממערכת השיקולים בבחירת חברת הסעות מסוימת.
 

בדקו מה כולל המחיר

 
תוכלו לבדוק את המחירון המקובל בענף ההסעות עוד לפני שתצרו קשר עם חברת הסעות בצפון. קחו בחשבון שהעלות נקבעת לפי מרחק הנסיעה, השעות וסוג הרכב. בדקו מה כולל המחיר וכך תדעו האם מדובר בחברת הסעות אמינה שאפשר לסמוך עליה.
 

בררו על צי הרכבים

 
אפשר לבצע הסעות בצפון עם סוגים שונים של רכבים. יש למשל אוטובוסים שמיועדים להסעות של 40-50 נוסעים, לעומת מיניבוס שיחסוך לכם כסף אך יתאים לעד 20 נוסעים בלבד.
 
 
לסיכום, השקעה של כמה דקות בבחירת חברת הסעות בצפון שווה את המאמץ. היא תאפשר לכם למצוא שירות אידיאלי ותבטיח שקט נפשי בהסעות לכל אזור הצפון ורחבי הארץ.