אגם נטו - טיולי הקריות בע"מ -חברת הסעות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
04-8721092
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הסעות והתאמתן לקהל היעד

 
ההסעה המושלמת היא ההסעה המותאמת. יכול להיות שכלי הרכב שעומד לרשותכם בהסעה יהיה חדיש ונוח אך הוא לא יענה לצרכים שלכם וזה למעשה יוריד לטמיון את כל האיכויות שחברת ההסעות ניסתה להשיג. כיצד מתאימים את ההסעה לקהל היעד? תמשיכו לקרוא ותגלו את הכל.

 
 

בכמה נוסעים מדובר

 
הפרמטר החשוב ביותר ואולי גם הבסיסי והמובן מכול הוא כמובן העניין המספרי. יש כלי רכב שמשמים להסעה של 50 נוסעים כמו אוטובוסים ויש הסעה שתתאים לקבוצה קטנה יותר של עד 20 אנשים, ופה המיניבוס ייכנס לתמונה. אם אתם רוצים הסעה ל-30 אנשים יש גם מיקרו בוסים שיכולים להתאים וכמובן שהצרכים יכולים להשתנות גם לפי בקשה אישית. למשל, יש נוסעים שיעדיפו לנסוע בשניים או שלושה מיניבוסים לנסיעה יותר אישית ונעימה מאשר באוטובוס אחד גדול וכן הלאה.
 

מאיפה יש לאסוף את הנוסעים?

 
האם המיקום הגיאוגרפי שממנו נאסוף את הנוסעים יהיה חשוב? בתמנה הגדולה זה נראה כמו עניין לא משמעותי אך אם נרד לרזולוציות גבוהות יותר נגלה שזה נתון שיכול לשפר את החוויה שלהם. אם יש צורך לאסוף את הנוסעים ממקום מרכזי אז אוטובוס יהיה בחירה טובה לקבוצה גדולה. לעומת זאת, אם יש צורך להיכנס לרחובות צרים יותר או לשכונות מגורים בשעות הלילה המאוחרות, אולי מיניבוס יהיה בחירה טובה. הוא פחות רועש והוא צר יותר ויכול להיכנס גם לרחובות הצרים ביותר
 

עוברים בשטח או רק בכבישים סלולים

 
ההתאמה של ההסעות צריכה להיעשות גם מבחינת הכבישים שבהם ההסעה צריכה לעבור. כמובן שרוב שירותי ההסעה יהיה בכבישים סלולים אך יכול להיות שבהסעות למסלולי טיולים, יהיה צורך לעבור בכביש לא סלול ואולי אפילו כביש כורכר די רעוע. בכבישים הרעועים אלו רק טיוליות יוכלו לעבור, ולכן כשאתם מתייעצים עם חברת ההסעות חשוב מאוד לספר על הנתון הזה כדי שיתאימו לכם טיולית איכותית וחדישה להסעה שתגיע ישירות לתחילת המסלול בלי להיתקע בדרך.
 

הסעת ילדים דורשות גישה מתאימה

 
אז אחרי שדיברנו על ההתאמה של רכב ההסעה לכבישים שבהם קהל היעד רוצה לעבוד ועל כלי הרכב שיהלום אותם, יש צורך לדבר על אופי הנוסעים עצמם. הקבוצה הראשונה שנדבר עליה היא כמובן הקבוצה הבעייתית ביותר, הסעות ילדים. הילדים לא מודעים לסכנות שיש בכביש, הם יכולים לעשות שטויות באמצע הנסיעה ולעתים להתפרע ולהרעיש ובכך להפריע לנהג. יש לבחור בחברת הסעה מנוסה להסעת ילדים, שתדע לחדד את הנהלים ולדאוג לנסיעה בטוחה עם גישה נכונה מצד הנהג.
 

מקום למדריך בהסעת תיירים

 
הסעת תיירים היא עוד אחת מההסעות הנפוצות ביותר ובישראל כבר היו יותר משלושה מיליון תיירים השנה, שכמובן עוד לא נגמרה. הסעת תיירים זקוקה שני דברים עיקריים: ראשית, היא זקוקה למקום נוח למדריך כדי שיוכל לדבר ולהסביר על הנופים שרואים בדרך וכמובן על המשך המסלול או הסיור היומי. יש צורך בהסעה מספיק מרווחת שהמדריך יוכל להיות מקדימה, לעמוד ולדבר בנינוחות ובבטיחות. כמו כן, יש צורך בכלי רכב מספיק גדול כדי שיוכל להכיל את כל המזוודות והציוד של התיירים, כאשר מנשא עליון בגג הרכב יהיה הפתרון הטוב ביותר.
 

הסעת נכים ובעלי מוגבלויות

 
עוד אחד מקהלי היעד שדורשים התאמה ספציפית הם נכים ובעלי מוגבלויות. לא כל הסעה תתאים לקהל זה ולכן יש צורך לחדד את הצורך הזה באופן פרטני כדי לקבל כלי רכב מותאם. בכלי הרכב צריך להיות מעלון לנכים וכמובן מושבים נוחים ומרווחים עם ידיות אחיזה במקומות הנכונים. במידה ואין אדם שמתנייד על כיסא גלגלים אפשר לוותר על המעלון אך כל שאר התנאים צריכים להתקיים.