הסעות ילדים

שירותי הסעות ילדים לבתי ספר מזמינים רק מחברה המקפידה על גיוס נהגים מקצועיים: צרו קשר עם נציגי טיולי הקריות ובואו לשמוע פרטים על הסעות מקצועיות במחירים משתלמים.

הסעות ילדים דורשת התייחסות מיוחדת מטעם כל הגורמים הרלוונטיים לנושא. ראשית, יש לזכור כי ילדים בגילאי בית ספר לא תמיד מודעים לנושא של זהירות בדרכים ונסיעה בטוחה באוטובוס. על הנהג המבצע הסעות מן הסוג הזה להכיר היטב את נהלי הבטיחות, להקפיד עליהם ולהשריש בקרב התלמידים את הרגלי הנסיעה הנכונים. שנית, תלמידי בית ספר זקוקים לתמיכה ולהסעה נוחה. הם מבלים חלק גדול מהיום באוטובוס ולכן כדאי להקפיד על סביבה בעלת תנאים ברמה גבוהה.

כאשר בוחרים בחברה המבצעת הסעות ילדים לבתי ספר יש להקפיד על מספר כללי מפתח:

 
  • בדיקת ההיתרים המתאימים של החברה עבור הסעות מן הסוג הזה.
  • בירור לגבי נהלים וחוקים עליהם מקפידה החברה.
  • גיוס נהגים ללא עבירות תנועה.

זקוקים לאינפורמציה נוספת? צרו עמנו קשר
1-700-70-80-76
 
שירות הסעות לבתי ספר
 

הדור הבא של הסעות ילדים כבר כאן

שילוב בין הסעות מקצועיות, אדיבות ובטיחות יבטיחו לתלמידים את חווית הנסיעה המושלמת. אנו בחברת אגם נטו - טיולי הקריות מאמינים בערכים העולים בקנה אחד עם הדרישות של הסעות עבור תלמידים ובתי ספר. כל הנהגים שלנו מקפידים על ביטחון, מוכיחים אחריות ועמידה בלוח זמנים ובעיקר מספקים אמון, מחויבות ואדיבות ללקוחות בכל הגילאים.

עם החברה שלנו אתם כבר לא צריכים לחשוש לשלוח את הילדים לבית ספר. בין אם מדובר על הסעות ילדים לטווח קצר בתוך העיר או על שירותי איסוף בין מוקדים שונים, אחד מנציגי החברה שלנו ישמח לתאם עבורכם שירות מקיף בתנאים הגיוניים.

חייגו עכשיו, ובואו להכיר את הדור הבא של הסעות ילדים : תנו לנהגים שלנו להסיע את הילדים שלכם בבטחה ושדרגו את חווית הלימודים!

טיולי הקריות אגם נטו

אדיסון 9
חיפה מפרץ
1-700-70-80-76