אגם נטו - טיולי הקריות בע"מ -חברת הסעות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
04-8721092
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הסעות ילדים

 
שירותי הסעות ילדים לבתי ספר מזמינים רק מחברה המקפידה על גיוס נהגים מקצועיים: צרו קשר עם נציגי טיולי הקריות ובואו לשמוע פרטים על הסעות מקצועיות במחירים משתלמים.

שירותי הסעות תלמידים כמו גם הסעות ילדים דורשת התייחסות מיוחדת מטעם כל הגורמים הרלוונטיים לנושא. ראשית, יש לזכור כי ילדים בגילאי בית ספר לא תמיד מודעים לנושא של זהירות בדרכים ונסיעה בטוחה באוטובוס. על הנהג המבצע הסעות מן הסוג הזה להכיר היטב את נהלי הבטיחות, להקפיד עליהם ולהשריש בקרב התלמידים את הרגלי הנסיעה הנכונים. שנית, תלמידי בית ספר זקוקים לתמיכה ולהסעה נוחה. הם מבלים חלק גדול מהיום באוטובוס ולכן כדאי להקפיד על סביבה בעלת תנאים ברמה גבוהה.

הסעת ילדים מטעם חברה חיצונית תמיד חייבת להיות נעימה, עומדת בזמנים והכי חשוב בטיחותית. כשמדובר בהסעות ילדים היא צריכה להיות הרבה יותר בטוחה ומותאמת כי מדובר באוכלוסייה שלא מודעת לסכנות שיש בכביש ולא יכולה להגן על עצמה, זאת נוסף לגוף החלש שלהם שיכול להיפגע אפילו מבלימה חזקה שלמבוגר לא תהיה מסוכנת
 

בטיחות ברמה הכי גבוהה שיש

 
הבטיחות בדרכים כשמדובר על הסעות ילדים היא המחמירה ביותר. זה נכון גם מבחינת הנהלים, כאשר על החוק עוד נדבר בהמשך, אך זה נכון גם בגלל תשומת הלב הרבה שההסעה מקבלת. הורים מלווים יכולים להיות נוכחים בטיולים וזה אף רצוי, לעתים חובה, אולי לא לפי החוק אף לפי כל מוסד חינוכי כדי להגדיל את כמות העיניים שמלוות את הילדים אורך ההסעה ולמעשה כל היום. האוטובוס או המיניבוס שחייב להיות כשיר במאה אחוזים.
 

כאשר בוחרים בחברה המבצעת הסעות ילדים לבתי ספר יש להקפיד על מספר כללי מפתח:

 
 
  • בדיקת ההיתרים המתאימים של החברה עבור הסעות מן הסוג הזה.
  • בירור לגבי נהלים וחוקים עליהם מקפידה החברה.
  • גיוס נהגים ללא עבירות תנועה.

זקוקים לאינפורמציה נוספת? צרו עמנו קשר
04-8721092
 
 
 
שירות הסעות לבתי ספר
 
 
 
 

מדוע חשוב לבחור בספק שירות איכותי ?

 
הילדים לא יכולים להגן על עצמם בכל מצב שיהיה בכביש. בלימה חזקה, נסיעה סוערת, הם יכולים להיפגע אפילו מאירועים שלמבוגר לא היו מזיזים. הילדים לא מודעים לדרכים המסוכנות שלפעמים הם יכולים לעבור בהם, כמו למשל בטיולי בית ספר לדרום או לצפון. מבחינתם, הם נהנים מהנוף ועושים חיים, כאשר אפשר להוסיף לכל הבלגן הזה גם את הרעש שהם יכולים ליצור במהלך הנסיעה. כל אלו מחייבים אתכם לבחור הסעה מתאימה לילדים כדי שהנהג יתמודד באופן מנוסה ומקצועי.
 

איך נדע אם הנהג מספיק אחראי לקחת ילדנו?

 
  • כאשר בוחרים חברת הסעות ילדים לבית ספר או לכל מקום, יש צורך שהחברה תהיה מנוסה ומקצועית אך כך גם הנהג. את שני הפרמטרים האלו יש לבדוק ולא לקחת כמובן מאליו שפרמטר אחד משפיע על השני. ראשית, כדי לבחור נהג מקצועי ואדיב יש לבחור חברה מנוסה בשוק. אם החברה מספקת לכם שירות לקוחות אדיב, עונה לכל שאלה ועושה עליכם רושם טוב, יש סיכוי טוב יותר שכל נהג שהיא תעמיד לרשותכם יוכל לספק את סחורה.

  • גם אחרי שקבעתם עם חברת ההסעות וסגרתם איתה על הסעות ילדים למקום מסוים, בין אם מדובר בהסעה חד פעמית כמו למשל ליום סיור או לטיול או על הסעות קבועות לגן או לבית הספר, חשוב מאוד להבין מי יהיה הנהג. הנהג צריך להיות קר רוח, סבלני, אחד שמבין מהי הגישה הנכונה לילדים וכמובן מנוסה. רק כך תוכלו להיות בטוחים בהסעה.
 

חוק הסעות תלמידים

 
  • חוק הסעת תלמידים למעשה קובע את כל הנהלים לגבי הסעה שבה מוסעים תלמידים לבית הספר או לכל מקום אחר במסדרת מוסדר חינוכי. החוק מתייחס גם להכשרתו של הנהג, גם לתקינות האוטובוס וכמובן לכל כללי ההתנהגות המחייבים בזמן הנסיעה.
  • מבחינת כלי הרכב, הוא יכול להיות אוטובוס, מיניבוס, טיולית או כל כלי רכב אחר שתקין. הרכב חייב להיות תקין לחלוטין.
  • מספר התלמידים המקסימלי שניתן להסיע יהיה מספר המושבים, כאשר אסור בשום פנים ואופן להסיע תלמידים בעמידה, כנהוג באוטובוס ציבוריים בהם ההגבלה היא עד 10 עומדים, אך זה משתנה לפי סוג האוטובוס וכמובן שבפועל עומדים יותר אנשים.
  • בכל מושב יכולים לשבת רק שני ילדים ולא משנה עד כמה קטנים הם, אפילו אם בפועל יכולים להיכנס שלושה. אי אפשר להשתמש
  • הנהג חייב להיות בעל רישיון מתאים לרכב שבו הוא נוסע אך גם בעל רישיון להסעת ילדים. שלט שמציין שזו הסעת ילדים חייב להיות בחלקו האחורי של הרכב.
 
 

הדור הבא של הסעות ילדים כבר כאן

 
 
שירותי הסעות ילדים לבית ספר הכוללים שילוב בין הסעות מקצועיות, אדיבות ובטיחות יבטיחו לתלמידים את חווית הנסיעה המושלמת. אנו בחברת אגם נטו - טיולי הקריות מאמינים בערכים העולים בקנה אחד עם הדרישות של הסעות עבור תלמידים ובתי ספר. כל הנהגים שלנו מקפידים על ביטחון, מוכיחים אחריות ועמידה בלוח זמנים ובעיקר מספקים אמון, מחויבות ואדיבות ללקוחות בכל הגילאים.

עם החברה שלנו אתם כבר לא צריכים לחשוש לשלוח את הילדים לבית ספר. בין אם מדובר על שירותי הסעות תלמידים לטווח קצר בתוך העיר או על שירותי איסוף בין מוקדים שונים, אחד מנציגי החברה שלנו ישמח לתאם עבורכם שירות מקיף בתנאים הגיוניים.

חייגו עכשיו, ובואו להכיר את הדור הבא של הסעות ילדים: תנו לנהגים שלנו להסיע את הילדים שלכם בבטחה ושדרגו את חווית הלימודים!
 
 

טיולי הקריות אגם נטו

אדיסון 9
חיפה מפרץ
04-8721092