אגם נטו - טיולי הקריות בע"מ -חברת הסעות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
04-8721092
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הסעות לחתונה

 
מתכננים חתונה במרחק גדול מאיזור המגורים של האורחים? רוצים לדאוג להסעות מסודרות גם בתום האירוע? התייעצו עם נציגי אגם נטו - טיולי הקריות, ותקבלו הצעת מחיר משתלמת על הסעות לחתונה.
 
 
חתונה היא אחד האירועים החשובים ביותר בחיים, ולכן היא דורשת חודשים ארוכים של הכנות. יחד עם זאת, כדאי לנצל את הידע והמיומנות של אנשי מקצוע על מנת לחסוך בהוצאות וטרטורים. אנחנו בחברת אגם נטו - טיולי הקריות מתמחים בתיאום הסעות לכל סוגי האירועים, ועומדים לרשותכם גם במהלך הפקת חתונות.
 
 
 
הסעה לחתונות בכל רחבי הארץ
 
 
 
 

היתרונות של הסעות לחתונה

 
בעזרת הסעות מאורגנות לאירועים תוכלו להשיג המון יתרונות ייחודיים:

  1. נוחותהסעות הן הדרך הנוחה ביותר להגיע אל החתונה. האורחים לא צריכים לנהוג שעות ארוכות, לחפש אחר המקום בשעות הלילה החשוכות או לצבור עייפות לפני האירוע. נהג הסעות מיומן ואדיב אוסף אותם מתחנה קבועה, מביא אותם עד פתח האירוע, וממתין להם בסיומו.

  2. בטיחותהנהגים שלנו עוברים הסמכה מיוחדת לקראת שירותי הסעות לחתונה. כל נהג מחזיק ברישיון מתאים ושומר על כללי הבטיחות. בעזרת שירותי הסעות לא תצטרכו לסכן את המוזמנים אשר שותים, אוכלים, ומבלים איתכם עד השעות הקטנות של הלילה.

  3. מחירמשתלם להגיע אל החתונה בהסעה ולא ברכב הפרטי. אנו חוסכים עבורכם ועבור האורחים את הוצאות הדלק, ומציעים הסעות ברמה הגבוהה ביותר בישראל.רק עם חברה מנוסה ומקצועית כמו שלנו אפשר ליהנות מהיתרונות של הסעות לחתונה בכל רחבי הארץ. יש לנו צי רכבים מגוון, נהגים מיומנים, ובעיקר נציגים שילוו אתכם לכל אורך הדרך. אנו מתחייבים לעמידה מושלמת בלוח הזמנים, ולא מתפשרים על התנאים.
 
מתלבטים לגבי אוטובוס או מיניבוס? רוצים להזמין שירותי הסעות, ולא יודעים למי לפנות?

חייגו 04-8721092, ונעמוד לרשותכם.