אגם נטו - טיולי הקריות בע"מ -חברת הסעות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
04-8721092
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הסעות לכותל

 
 
אגם נטו - טיולי הקריות היא חברת הסעות המתמחה בתיאום שירותים מיוחדים גם עבור לקוחות במגזר הפרטי. אצלנו בחברה מציבים את הדרישות של הלקוח בראש סדר העדיפויות. אנו מסוגלים לתאם שירותי הסעות תוך זמן קצר, בהתחייבות מלאה לשביעות הרצון ובהקפדה על סטנדרטים גבוהים מאוד של שירות. לנו יש את השילוב הדרוש בין ניסיון לבין צי רכבים עשיר, נוח ומאובזר.
 
 
אחד השירותים המומלצים שניתן להזמין דרכנו הוא שירות הסעות לכותל. זהו שירות המתאים עבור הורים שרוצים לחגוג עם הילד את בר המצווה במקום הקדוש ביותר ליהדות. מעבר לכך, תיירים רבים מתעניינים לגבי השירות הזה במטרה לחסוך זמן וכסף על נסיעה בתחבורה ציבורית.
 
 
 
 
שירותי הסעות לכותל
 
 
 
 
 

מדוע כדאי להזמין הסעות לכותל?

 
הכותל המערבי נמצא כידוע בלב ירושלים ובשכונה עתיקה וצפופה מאוד. בניגוד לאתרי תיירות אחרים בארץ, קשה מאוד להתמצא בסביבות הכותל או להגיע אליו בימים העמוסים. לעומת זאת, בעזרת שירות הסעות מיוחד ומסודר ניתן למנוע שורה ארוכה של בעיות:
 
  1. תיאום תחנות איסוף – ההסעות מבטיחות תחנות איסוף קבועות עבור הנוסעים. את התחנות נהוג לתאם מראש ובהתאם לצרכים מדויקים של הלקוחות.

  2. שמירה על בטיחות – מי שאינו מכיר את רחבת הכותל עלול ללכת לאיבוד. רק בחברה מקצועית יש נהגים מנוסים הבקיאים בדרכי הגישה אל הכותל והעיר העתיקה.

  3. זמן איכות משותף – הגעה עצמאית אל רחבת הכותל מאבדת חלק ניכר מהחוויה המשותפת עבור האורחים או התיירים. לעומת זאת, נסיעה באוטובוס או מיניבוס מרחיבה את זמן האיכות.
 
מעוניינים להפוך את בר המצווה של הילד לחגיגה בלתי נשכחת? חייגו עכשיו 04-8721092 אל נציגי טיולי הקריות - אגם נטו ונשמח לעמוד לרשותכם.