אגם נטו - טיולי הקריות בע"מ -חברת הסעות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
04-8721092
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הסעות למפעלים

 
רוצים לשפר את המוטיבציה של העובדים? תאמו עבורם הסעות ברמה גבוהה: צרו קשר עם נציגי חברת אגם נטו - טיולי הקריות , ובואו לקבל הצעת מחיר משתלמת על הסעות למפעלים.

בעלי מפעלים המעסיקים כמות גדולה של עובדים מודעים היטב לחשיבות של שירותי הסעות איכותיים. בעזרת ההסעות הללו ניתן להבטיח עמידה בלוח זמנים, לשפר את התפוקה של המפעל, ולשפר את המוטיבציה של העובדים. שירותי הסעות ברמה גבוהה מצביעים על מחויבות מלאה של מנהלי המפעל כלפי עובדיו. כאשר עובדים מגיעים בבוקר, ועולים על אוטובוס או מיניבוס נקי, עם נהג מקצועי ושירות אדיב, התחושה משתפרת והמפעל נהנה.
 

שירות לטווח ארוך

 
שירותי הסעות למפעלים חייבים להתבצע תוך הקפדה על קריטריונים מחמירים של בטיחות, אמינות ומהימנות. עם חברת אגם נטו - טיולי הקריות תוכלו לקבל הקצאה של נהגים מנוסים ונטולי עבירות תחבורה. מעבר לכך, כל נהג בחברה שלנו נבדק על פי היסטוריית הנהיגה שלו והסמכות ספציפיות המופיעות ברישיון. לבסוף, אנו מציעים לכם שירות מהימן כדי שלא תצטרכו לדאוג בכל יום מחדש לנושא של הסעות למפעלים.
 
 
שיתוף הפעולה אותו אנו מבצעים עם בעלי מפעלים הוא ארוך טווח. אנחנו בחברה מאמינים, כי רק בצורה כזו ניתן ליצור פלטפורמה משותפת וליהנות מיתרונות ייחודיים:
 
  • שירותי הסעות למפעלים עם בטיחות לנוסעים!
  • עמידה בציפיות.
  • שקיפות מול מנהלי כוח אדם ואחראי הסעות במפעל.
  • היכרות אישית עם כל גורם המעורב בתכנון שירותי ההסעות.
  • גישה חיובית כלפי האינטרסים של המפעל.
 
 
 
שירותי הסעות למפעלים
 
 
 
 
הערכים המיוחדים של חברת אגם נטו - טיולי הקריות כולים להיות חלק מארגז הכלים של המפעל שלכם. כל מה שצריך לעשות על מנת להצטרף לחוויה החדשה של הסעות למפעלים היא ליצור קשר עם אחד מנציגנו ולתאם פגישת היכרות!