אגם נטו - טיולי הקריות בע"מ -חברת הסעות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
04-8721092
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הסעות מיניבוסים

 
המיניבוס הוא אחד מכלי הרכב הנפוצים ביותר להסעות והוא מכיל כמה יתרונות חשובים במיוחד. הוא קומפקטי, הוא יכול להיכנס לכל כביש והוא מספק נסיעה נעימה במיוחד.

אנו באגם נטו טיול הקריות בע"מ מציעים לכם הסעות מיניבוסים איכותיות במיוחד לכל מקום ובכל עת!
 
 

תנו למיניבוס להסיע אתכם לאירוע - הסעות מיניבוסים

 
הסעות מיניבוסים שונות מאוד מכל הסעה אחרת. בעוד שהסעות באוטובוסים הם הסעות גדולות למדי שלא תמיד מתאימות לאווירה ובטח לא לכמות האנשים, והסעות פרטיות לא מספיקות ליותר ממשפחה ממוצעת אחת, המיניבוס מתאים לכמות סבירה של אנשים שנעה בין 10 ועד 15 אנשים.

הסעה זו יכולה לקחת אתכם בכל שעה שהיא ולהחזיר אתכם בשעות גמישות במיוחד כך שלא תצטרכו להגיע לאירוע עם הרכב ולוותר על השתייה או לחשוש מעייפות בנהיגה חזרה הביתה.

 
 
הסעות מיניבוסים
 
 
 

הסעות מיניבוסים שמתאימות לגנים ולבתי ספר

 
אם תגיעו לגן ילדים בשעות הצהריים תראו שיש לפחות מיניבוס אחד שהגיע לאסוף ילדים. הסעות מיניבוס הן האופציה המושלמת המושלם להסעות ילדים לצורך איסוף ילדים מהגן וגם בטיולים בבתי ספר ניתן לראותם לא מעט.

הסיבה לכך היא שהמיניבוס בטיחותי יותר לנסיעות של ילדים בגיל צעיר כאשר הוא ידידותי יותר מבחינת הפניות ומחלת הנסיעה שאפשר לקבל בו, קל יותר לפקח על כל הנוסעים ללא יוצא מן הכלל וכמובן שהוא יכול למצוא חנייה ולעצור בכל מקום בקלות יתרה, דבר שאי אשפר לומר על אוטובוס. זו הסיבה שהמיניבוסים נפוצים מאוד בעבודה משותפת עם משרד החינוך בעיקר לגני ילדים.

 

המיניבוס ייקח אתכם ישר מהבית

 
אין ספק שהסעות אוטובוסים יכולות להיות מעולות כשמדובר בקבוצות גדולות, אך אחד היתרונות של הסעות מיניבוסים הוא שהמחיר שלהם יוצא פחות או יותר אותו המחיר. אם יש קבוצה של 50 אנשים, אפשר לבחור 4 מיניבוסים במקום אוטובוס אחד גדול וההבדל יהיה כמה שקלים בודדים עד עשרות שקלים לכל נוסע, תלוי כמובן ביעד ובפרמטרים נוספים.

כמו כן, המיניבוס מכיל את אחד היתרונות החשובים ביותר: הוא יכול להגיע עד לדלת ביתכם. בעוד אוטובוס לא יכול להיכנס לכל רחוב, כמו למשל סמטאות צרות או לרחובות שקטים בשעות הלילה, המיניבוס ייהנה מכניסה חופשית תמיד.

 

מיניבוס לסיורים ולטיולים

 
הסעות מיניבוסים נפוצות מאוד גם למסלולי טיולים ולימי סיור. במיניבוס נכנסת בדיוק קבוצה אחת עם חניכה אישית מושלמת וזהו כלי רכב נהדר כדי להסביר תוך כדי הנסיעה על מה שהולך להיות ביום הסיור, כמו גם התרשמות מהנופים ועצירה בכל רגע שהקבוצה רוצה הפסקה.

לעומת זאת האוטובוס מגושם יותר וחיסרון בולט נוסף הוא שהוא אינו יכול להיכנס לכל מסלול טיול בכביש עפר בקלות, כאשר המיניבוס יעבור את הדרך בלי בעיה. הסעות עם מיניבוסים נפוצות מאוד בקרב חברות טיולים כאשר זהו כלי הרכב המושלם לטיול של משפחה אחת עד שלוש משפחות לגיבוש מושלם.
 

פחות זיהום אוויר: גם הסביבה נהנית

 

ככל שיותר אנשים ייסעו בכלי רכב אחד, זיהום האוויר יהיה פחות והסיבה תרוויח ,עדיף לנסוע במיניבוס אחד ולא במספר רכבים פרטיים.

חברת הסעות אגם נטו טיולי הקריות בע"מ יספקו לכם נסיעה נעימה ומגובשת יותר כאשר גם הסביבה מרוויחה, כי הרכבים הפרטיים שלכם נשארים בבית.
המיניבוס הוא כלי הרבה פחות מזהם ואם אתם קבוצה של עד 15 אנשים, המיניבוס יכול לשרת גם אתכם!

אנו באגם נטו טיול הקריות מחכים לשמוע מכם! פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!