אגם נטו - טיולי הקריות בע"מ -חברת הסעות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
04-8721092
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הסעות נכים

 
 
הסעות אנשים בעלי מוגבלויות הן חלק משירות בעל מאפיינים חשובים. המאפיין הראשון הוא מודעות לצרכים המיוחדים של בעלי מוגבלויות: הסעות נכים אינן נמדדות רק בנוחות הכיסאות, בסביבה התומכת או ביכולת להעלות ולהוריד נוסעים תוך שמירה על כללי הבטיחות, אלא גם באדיבות מצד הנהגים.

המאפיין השני הוא היכרות עם הדרישות של בעלי מוגבלויות. חברה המציעה הסעות נכים, כמו גם הסעות לבעלי מוגבלויות בכלל חייבת לדעת כיצד לעמוד בלחצים, להקפיד על לוח זמנים צפוף ולהציע שירות במחיר משתלם.
 

טיפים למציאת חברת הסעות לנכים

 
על מנת למצוא חברה להסעת נכים ובעלי מוגבלויות יש להתמקד בניסיון ובמקצועיות. רק בעזרת ערכים אלו ניתן לשרת נכים מבלי לגרום להם עוגמת נפש. נהגים בעלי ניסיון בעבודה מול נכים ישמחו להעניק לבעלי המוגבלויות עצות וטיפים לנסיעה נכונה, בטוחה ומהנה.

מעוניינים לקבל אינפורמציה נוספת? צרו עמנו קשר - 04-8721092
 

מדוע לבחור בנו?

 
 
אנו בחברת טיולי הקריות – אגם נטו משקיעים מאמץ, משאבים וזמן בהכשרת נהגים לעבודה מול בעלי מוגבלויות. אנו מציעים שירותי הסעות לנכים בכל רחבי הארץ ומקפידים על כל פרט קטן:
 
  • הסעות נכים עם צי רכבים ערוך ומוכן.
  • שורה ארוכה של שירותים המתאימים במיוחד לבעלי מוגבלויות.
  • מחירים הוגנים.
  • עמידה בהנחיות משרד התחבורה ובתווי תקן בינלאומיים.
  • סטנדרטים בלתי מתפשרים בליווי נכים.
 
 
 
 
שירות הסעות לנכים ובעלי מוגבלויות
 
 
 
 
 
עם החברה שלנו אתם כבר לא צריכים לחשוש מפני תיאום הסעת נכים או בעלי מוגבלויות. בואו לנצל את הידע של טיולי הקריות – אגם נטו, להתרשם מצי הרכבים הקיים ולהצטרף אל מאות לקוחות שכבר שיפרו את איכות שירותי ההסעות שלהם.

חייגו עוד היום למספר 04-8721092 ובואו ללמוד איך נראים שירותי הסעות מתקדמים ברמה הגבוהה ביותר בישראל.