אגם נטו - טיולי הקריות בע"מ -חברת הסעות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
04-8721092
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הסעות פרטיות

 
נמאס לכם לבזבז הון תועפות על דלק? רוצים לנסוע יחד עם החברים ובני המשפחה? מתכננים טיול ברחבי הארץ? צרו קשר עם נציגי חברת אגם נטו - טיולי הקריות, ותקבלו הצעת מחיר ייחודית על הסעות פרטיות.

חברת אגם נטו - טיולי הקריות עובדת כבר שנים רבות מול לקוחות במגזר הפרטי, העסקי והציבורי. אנו מתאמים שירותי הסעות למבוגרים, ילדים, בעלי מוגבלויות, תיירים ועוד. דרכנו ניתן להשיג תנאים נוחים עבור הסעות פרטיות בכל רחבי הארץ. יש לנו את צי הרכבים המתאים עבור המשימה, וכל אחד מנציגינו ישמח לתאם מולכם פגישת היכרות לא מחייבת.

חייגו 04-8721092 ונעמוד לרשותכם בהקדם!

אנו מציעים יתרונות ייחודיים עבור שירותי הסעות פרטיות. ראשית, רק אצלנו תיהנו מליווי של נהגים מוסמכים ונעדרי עבר פלילי או עבירות תעבורה. שנית, צי הרכבים שלנו מבטיח מענה על צרכים מגוונים בזמן אמת. בואו להתרשם מהאוטובסים הממוזגים, המיניבוסים המרווחים או רכבי ה-VIP העומדים לרשותכם באופן מיידי.
 
 

החשיבות של הסעות פרטיות

 
בשנים האחרונות החלו גם לקוחות פרטיים לגלות את היתרונות של הסעות VIP. בזכות שירות ייחודי כמו זה שאנו בחברה מספקים, כל לקוח יכול להרגיש כמו מלך ליום אחד. ההסעות שלנו מתבצעות ברכבים הטובים והיוקרתיים ביותר בישראל. אנו מעניקים את שירותי ההסעות תוך שמירה על האינטרסים של הלקוח.
 
 
 
שירות הסעות פרטיות
 
 
 
 

הסוגים המוכרים

 
לקוחות המעוניינים לחסוך זמן וכסף חייבים להתעניין לגבי שירותי הסעות. החיסכון הכלכלי הוא לא הסיבה היחידה להזמין שירותי הסעות:

  1. בטיחותרק עם שירותי הסעות ניתן לערוך טיולים ברחבי הארץ באופן בטוח לחלוטין. הנהגים שומרים על שעות השינה הרצויות, מקפידים על חוקי התנועה, ומכירים היטב את כל כללי הבטיחות הנדרשים.

  2. מהירותאפשר לתאם לוח זמנים מדויק סביב שירותי הסעות. אין צורך בהמתנה לתחבורה ציבורית או בויתור על העדפות אישיות במהלך טיולים משפחתיים.

  3. נוחותשירותי הסעות משפרים את איכות החיים מבחינת הלקוחות, ולכן הם זוכים להצלחה. רוב הלקוחות מעדיפים להשתמש בהסעה מאשר לנהוג בעצמם ברכב הפרטי היקר והמזהם.

השאירו פרטים באתר כדי לשמוע פרטים נוספים.