אגם נטו - טיולי הקריות בע"מ -חברת הסעות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
04-8721092
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הסעות VIP

 
יש לכם אורח VIP שאתם רוצים לפנק? מפיקים אירוע ברמה גבוהה ולא מעוניינים להתפשר על איכות ההסעות? צרו קשר עם נציגי טיולי הקריות – אגם נטו, ותקבלו הצעת מחיר על שירות אקסקלוסיבי.

הסעות VIP משנות לחלוטין את האופן בו לקוח חווה את הנסיעה. ראשית, ההסעות הללו מתבצעות בתוך רכבים מוקפדים, הנשמרים ברמה הגבוהה ביותר. נהגי הרכבים מנקים אותם מדי יום, ובודקים כל פרט קטן לפני שההסעה מגיעה אל יעדה. שנית, ההסעות מלוות את הלקוח לאורך כל שעות היום, והנהגים יודעים כיצד לתת מענה על דרישות בלתי צפויות. ההסעות הללו זמינות לצרכים מגוונים ומתאימות עבור קהלי יעד כגון:

  • סלבריטאים
  • ספורטאים
  • אנשי ציבור
  • אנשי עסקים
 
 

הסעות VIP ללקוחות פרטיים

 
בשנים האחרונות החלו גם לקוחות פרטיים לגלות את היתרונות של הסעות VIP. בזכות שירות ייחודי כמו זה שאנו בחברה מספקים, כל לקוח יכול להרגיש כמו מלך ליום אחד. ההסעות שלנו מתבצעות ברכבים הטובים והיוקרתיים ביותר בישראל. אנו מעניקים את שירותי ההסעות תוך שמירה על האינטרסים של הלקוח.
 
 
 
שירות הסעות VIP
 
 
 
 
בחברת טיולי הקריות – אגם נטו דואגים להעסיק נהגים אחראיים, מנוסים ומקצועיים המחויבים אל הפרטיות והדיסקרטיות של הלקוח. יש לנו את הידע והניסיון לתאם שירותי הסעות בכל רחבי הארץ.

חייגו למספר 04-8721092 ותקבלו פרטים נוספים.

לקוחות VIP דורשים בצדק את הטוב ביותר גם במהלך שירותי הסעות. אנו בחברה מבינים זאת, ומקפידים על מתן תנאים אופטימאליים. מעבר לכך, אנחנו לא מתפשרים על כללי הבטיחות, ומציעים שירות מקיף ותחומי פעילות רחבים.

רוצים לתכנן הסעות ללקוחות VIP אבל לא סומכים על אף חברה? הגיע הזמן שתכירו את הטוב ביותר: צלצלו 04-8721092, ובואו לגלות איך נראות הסעות VIP.