אגם נטו - טיולי הקריות בע"מ -חברת הסעות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
04-8721092
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כיצד לבחור חברת הסעות

 
יש לא מעט חברות הסעות בכל רחבי הארץ, אך השאלה היא כיצד לבחור את החברה הכי טובה שיש. הנה כמה פרמטרים שחשוב להתייחס אליהם במהלך הבחירה.

 

לבחור חברה לפי הניסיון

 
יש אנשים שלא כל כך יאהבו את העובדה שמייחסים לניסיון משקל רב מאוד בבחירה של כל בעל מקצוע וחברה, כולל כמובן חברות הסעות, אך אי אפשר להתעלם מהחשיבות שלו. הניסיון הוא אחד הפרמטרים הכי חשובים שיש ובצדק, הרי הניסיון מראה לנו שמדובר בחברה שיודעת להתנהל, כי היא עושה את זה כבר שנים רבות. חברה שפועלת זמן רב בשוק היא חברה שיש לה שם טוב, חברה שיש לה לא מעט לקוחות ועובדה שהיא קיימת זמן רב. יש הרבה פחות סיכוי לטעויות כאשר מדובר בחברה מנוסה שכנראה כבר ביצעה טעויות בעבר ולמדה כיצד לא לבצע אותן שוב.

 

חברה שכיף לעבוד איתה

 
בין אם אתם בוחרים בחברת הסעות לעבודה חד פעמית כמו למשל להסעה לנתב"ג לקראת חופשה משפחתית, ובין אם אתם בוחרים בחברת ההסעות לעבודה משותפת לאורך זמן כמו למשל להסעות עובדים או הסעות ילדים לגן הילדים, חשוב לבחור חברה שכיף ונעים לעבוד איתה. יש חברות שיחסי האנוש הוא אינו הצד החזק שלהם ולמעשה לא נעים להתקשר אליהם ולקבל מהם שירות. גם מול נציגי השירות ועל אחת כמה וכמה מול הנהגים אנו לא רוצים להתנהל בצורה הזו כלקוחות ולכן חשוב מאוד לא להתפשר עלה נושא הזה. בסופו של דבר אנו רוצים לקבל שירות טוב ונעים.

 

חברה שגמישה לדרישות הלקוח

 
בכל בחירה של בעל מקצוע כלשהו יש צורך לבצע סקר שוק מעמיק, ולאחר מכן לדבר איתו ולקבוע את תנאי העבודה. זה כך עם חשמלאי, עם קבלן איטום וגם עם חברת הסעות. ההבדל הוא שעם חברת ההסעות אנו צריכים להיות גמישים יותר. למשל, יכול להיות מצב שתטיילו באזור מסוים בנגב ותצטרכו הסעה, אך לא בטוח ששעת החזרה שלכם תהיה קבועה. יכול להיות ששעת החזרה שלכם תהיה שעה אחת מאוחר יותר ויכול גם להיות שבדרך חזרה תרצו לעצור איפה שהוא ולאוכל. חשוב מאוד שהחברה תהיה גמישה לדרישות שלכם ותצליח לתמחר לכם את השירות מבעוד מועד.
 

נהגים בטיחותיים עם רכבים מותאמים

 
עניין הבטיחות בהסעות הוא לא עניין שצריך לחדד שוב עד כמה הוא חשוב. אין ספק כי אם יש דבר אחד חשוב יותר מהכול בחברת הסעות היא שהיא תהיה בטוחה לחלוטין לכל הנוסעים. בני הגיל השלישי, ילדים, נכים ובעלי מוגבלויות וכל אוכלוסייה אחרת חייבת לקבל הסעה שמותאמת לה. את זה אתם צריכים לוודא ואסור בתכלית האיסור לקחת את הקריטריון הזה כמובן מאליו. לא לכל חברת הסעות יהיה מעלון לכיסא גלגלים ברכב, לא כל חברה יכולה להיות מנוסה גם בהסעות ילדים שדורשות גישה שונה ונהלים אחרים וכן הלאה. רכב בטוח ונהג בטוח יספקו הסעה בטוחה!
 

איך נמצא את כל החברות הללו?

 
החברה צריכה להיות מקצועית, אמינה, אדיבה ובטוחה. למעשה יש עוד פרמטרים רבים שתוכלו למצוא בקלות אם רק תבצעו סקר שוק. סקר השוק יהיה הדרך שבה תוכלו למצוא את כל החברות שפועלות באזור מגורכם או באזורים הרלוונטיים לצרכים שלכם. בסקר השוק תוכלו להשוות לא רק בין הפרמטרים הללו אלא גם במחיר שהחברה מציעה לכם וכמובן כמות הרכבים שיש לה וכך למעשה הרושם הראשוני שהיא יוצרת. כל אלו יובילו אתכם לבחירה הכי טובה שיש, כי על הסעה איכותית ממש לא כדאי להתפשר, כי היא מתחילה ומסיימת לכם את היום.