אגם נטו - טיולי הקריות בע"מ -חברת הסעות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
04-8721092
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כיצד לשמור על בטיחות הילדים בהסעות לקייטנה

 
החופש הגדול מגיע ועמו מגיעות גם הדאגות. כדי שהילדים שלכם ימשיכו להתפתח וליהנות גם בחופש הגדול, וכדי שתוכלו להיות בטוחים שהם בסדר גמור בזמן שאתם בעבודה, אתם כנראה תחפשו להם קייטנה מתאימה. ההסעות לקייטנה צריכות להיות גם הן בטוחות וזה הזמן להבין כיצד.
 

לבחור חברת הסעות מנוסה

 
השלב הראשון והבסיסי ביותר בדרך לבטיחות הכי גבוהה בהסעות ילדים לקייטנה הוא כמובן בחירת החברה המתאימה. יש לא מעט חברות שיכולות לספק הסעה נוחה ואיכותית עבור הילדים שלכם, וחשוב להבין ממארגני הקייטנה מי היא חברת ההסעה ומה הניסיון שלה עם הסעה של ילדים. חשוב לזכור כי הסעת ילדים שונה מכל הסעה אחרת כי לא מדובר באוכלוסייה שמבינה עד כמה הכביש מסוכן, והילדים יכולים להסתכן במגוון דרכים, בין היתר הוצאת ידיים או ראש מהחלון, קימה באמצע ההסעה או אי חגירת חגורת בטיחות פשוט כי זה לא נוח להם. חברה מנוסה תדע להתמודד עם הכל.
 

לוודא שהילד יודע איך להתנהג

 
אחרי שדיברנו על חברת ההסעות והבנו עד כמה הבחירה שלה היא אחד השלבים הכי חשובים בדרך להסעה בטוחה במאה אחוזים, צריך לדר קצת על הצד שלכם, או יותר נכון של הילד. אתם בתור הורים חייבים לחנך את הילד להתנהגות למופת בכל רגע ורגע אך בעיקר כאשר מדובר בכביש. הסעה יכולה להיות מסוכנת עבור הילד אם הוא לא יבין את המשמעות של אי חגירת חגורת בטיחות, הקשבה להוראות הנהג או כל פרמטר אחר שיכול להשפיע עליו לרעה. תסבירו לילד מהי ההסעה ומה הסכנות שלה בעדינות, תדאגו שהוא יהיה ילד טוב ושלא ירעיש או יחרוג מנהלי ההסעה.
 
 
הסעות ילדים לקייטנה
 
 

רכב תקין הוא חלק מהסעה תקינה

 
עוד חלק חשוב ביצירת ההסעה המושלמת והבטיחות ביותר שניתן לקבל, הוא כמובן כלי הרכב. יכול להיות שהנהג יהיה אדיב מאוד ויכול להיות שהילד שלכם יידע איך להתנהג אך מה כל אלו יהיו שווים אם הרכב לא יהיה תקין. הפגמים ברכב יכולים להיות לא נוחים או מסוכנים ברמות משתנות, ובכל מקרה הם לא צריכים להיות. יכול להיות שהרכב ממש לא יהיה תקין, אולי לא ברמה שהוא לא יעבור טסט אך לא כזה שמתים לנסיעה בטוחה ואיכותית מחינת המנוע, ההתאמה להסעות ילדים ואולי גם מבחינת הגלגלים. בנוסף, חשוב שיהיו מושבים נוחים, ידיות אחיזה ואמצעי בטיחות נוספים.
 

להכיר את הנהג באופן אישי

 
היכרות עם הנהג באופן אישי, אפילו אם זה לשיחת התרשמות של כמה דקות, יכולה להרגיע אתכם מאוד בתור הורים. חברות הסעות רבות מתפארות בציי רכבים גדולים מאוד ובזמינות מלאה בכל שעה, אך כוח האדם שלה הוא הדבר החשוב באמת. הנהג צריך להיות מקצועי, מנוסה, אדיב, נעים הליכות וכמובן שיידע לעבוד עם ילדים. הילדים ירגישו הרבה יותר בנוח ויכבדו את הוראות ההסעה אם יהיה להם חיבור טוב עם הנהג, ולכן חשוב שהוא יגיע בגישה הנכונה וייתן להם את הביטחון שהם צריכים. בחירת חברת הסעה מנוסה לרוב תספק לכם גם נהגים מנוסים שתוכלו לסמוך עליהם.
 
 
קייטנת ילדים
 
 

מבוגר אחראי שייסע עם הילדים

 
ילדים קטנים לא יכולים לנסוע ברכב הסעה, איכותי, מרווח ומותאם ככל שיהיה, ללא מבוגר אחראי. כמובן שישנם מקרים בהם בהסעה אין מבוגר אחראי, כמו למשל בדרך לגן או לבית הספר, אך אם מדובר בנסיעה ארוכה יש צורך במבוגר שיישב עמם בחלק האחורי וידאג לכל הצרכים שלהם ויעשה סדר במידת הצורך. כמו כן, חשוב שיהיו לילדים הפעלות בנסיעות ארוכות כדי שיישבו בשקט, כמו למשל הקרנת סרט.