אגם נטו - טיולי הקריות בע"מ -חברת הסעות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
04-8721092
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

קבלני הסעות עוברים למימון אטרקטיבי

 
קבלן הסעות זקוק לצי רכבים מגוון על מנת לספק שירות מלא, יעיל ומקצועי עבור הלקוחות. צי הרכבים קובע את המוניטין של קבלן הסעות, את רמת ההכנסה ואת הפוטנציאל העסקי שלו. כתוצאה מכך נאלצים קבלני הסעות רבים לשאת בהוצאות גבוהות מאוד על מימון רכבים חדשים. אך בעוד בעבר האופציה היחידה הייתה פנייה ישירה ליבואן או לחילופין עסקאות ליסינג יקרות, היום יש אלטרנטיבה: רכישת רכב דרך חברת הסעות ובמימון אטרקטיבי.
 

אלו היתרונות של רכישת רכב דרך חברת הסעות מנוסה ומקצועית:

 
  • היעדר תשלומי מקדמה
  • רישום של הרכב כיד ראשונה אצל הלקוח
  • איבזור VIP בכל סוגי רכבי ההסעות
  • אספקה מיידית
  • אופציה לטרייד אין על רכב ישן
 

אילו הליכים נדרשים לרכישת רכב דרך חברת הסעות?

 
 
תהליך רגיל של רכישת רכב משומש דרך חברת הסעות כולל מספר שלבים. בשלב הראשון יכול קבלן הסעות לברר על אופציות ורכבים מול חברת הסעות ולמלא את הטפסים הרלוונטיים מטעם משרד התחבורה. בשלב השני נדרש הלקוח להגיע אל משרד התחבורה באופן פיזי, בין היתר כדי לעבור בדיקה ולקבל אישור על כך שאין חובות ועיקולים הרובצים על הרכב.

לעומת זאת, בתהליך מימון מיוחד יכול קבלן ההסעות לקבל את הרכב באופן מיידי. התהליך חוסך זמן והוצאות עבור קבלני הסעות בכל רחבי הארץ, הוא מתאים למי שמחפש אחר רכבי הסעות עם אחריות והוא כולל תנאים אופטימאליים.
 
 
 
מימון רכב
 
 
 
 
מתלבטים לגבי עסקאות ליסינג או רכישת רכב? צרו קשר עם נציגי חברת אגם נטו-טיולי הקריות אנו נשמח לעמוד לרשותכם לכל אורך התהליך, לספק ייעוץ מקצועי וגם להציע פעילות עסקית ייחודית. בואו ליהנות מההטבות של חברת הסעות מנוסה ובעלת מוניטין חיובי ותוכלו לשפר את השירות שלכם עבור הלקוחות.