אגם נטו - טיולי הקריות בע"מ -חברת הסעות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
1-700-70-80-76
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שאלות ותשובות

 

כמה סוגים של הסעות קיימים?

 
חברת "טיולי הקריות אגם נטו", מציעה מגוון שירותי הסעות ובכלל זה הסעות ילדים ותלמידים, הסעות לעובדים והסעות למפעלים, הסעות לאירועים כמו חתונה ובר מצווה, הסעות VIP המיועדות עבור סלבריטאים, ספורטאים, אנשי ציבור ואנשי עסקים ובנוסף מציעים בחברת "טיולי הקריות אגם נטו", שירות מיוחד של הסעות נכים. מעבר לכל זה כוללים שירותי החברה גם שירותי הסעות לטיולים ונופש בכל רחבי הארץ, הסעות תיירים והסעות לנתב"ג.

לקריאה נוספת על הסעות לעובדים לחץ כאן >>>
 
 
הסעות אוטובוסים
 
 
 

כמה נוסעים ניתן להסיע בהסעות מיניבוסים או הסעות אוטובוסים?

 
בצי המיניבוסים של חברת "טיולי הקריות אגם נטו" תמצאו מיניבוסים חדישים ובטיחותיים המתאימים להסעות של 20-17 נוסעים.

יש לציין כי ישנה אפשרות לשכור שניים עד שלושה מיניבוסים במקום אוטובוס גדול אחד .לצידן של הסעות מיניבוסים יש מספר יתרונות בהשוואה לאוטובוס כשבין היתר מדובר בחוויית הנסיעה האינטימית והמגבשת, בעובדה שהמיניבוס יכול לקחת את הנוסעים עד פתח ביתם ושבניגוד לאוטובוס, יש באפשרות המיניבוס להיכנס לכל רחוב באשר הוא, לרבות סמטאות צרות יחסית, שאוטובוס לא יכול לעבור בהן.

לקריאה נוספת על הסעות מיניבוסים לחץ כאן >>>

האוטובוסים של חברת "טיולי הקריות אגם נטו" מתאימים להסעה של עד 55 נוסעים ובנוסף כולל צי הרכבים של החברה מיקרובוסים, המתאימים להסעה של עד 15-10 נוסעים בנוחות מרבית. ב"טיולי הקריות אגם נטו" ישמחו להתאים לכם את הרכב הראוי ביותר למשימה תוך התחשבות בצרכים, ברצונות ובמסגרת התקציבית שלכם.

לקריאה נוספת על הסעות אוטובוסים לחץ כאן >>>
 
 

מה טווח המחירים של השכרת רכבי הסעות מיניבוסים או הסעות אוטובוסים?

 
טווח המחירים של השכרת רכבי הסעות רחב ביותר ומשתנה בהתאם לצרכים של הלקוח. אתם מוזמנים ליצור קשר עם נציגי השירות של החברה ולקבל הצעת מחיר מפורטת, הוגנת ומשתלמת.
 
 

כמה מושבים בכל מיניבוס ובכל אוטובוס?

 
צי הרכבים של חברת "טיולי הקריות – אגם נטו" כולל שלושה סוגי רכבים עיקריים: מיניבוסים, מיקרו בוסים ואוטובוסים. המיניבוס מתאים להסעה של עד 20-17 נוסעים, המיקרובוס מתאים להסעה של עד 15-10 נוסעים והאוטובוס יכול להכיל עד 55-53 נוסעים בנוחות מרבית.
 
 
מושבים בהסעות אוטובוסים
 
 
 

מהו התהליך להשכרת מיניבוסים או הסעות אוטובוסים?

 
 
על מנת שנוכל להתאים לכם את פתרון ההסעות המושלם והמתאים ביותר לצרכים שלכם, עליכם לברר מראש כמה אנשים צריך להסיע, להגדיר את יעדי הנסיעה נקודת איסוף ונקודת פיזור וכן עליכם להבין האם ישנו צורך לפזר את הנוסעים בנקודות שונות. כך גם חשוב לברר מראש האם האיסוף מתבצע מנקודה אחת או ממספר נקודות ולהכין רשימת כתובות בהתאם לצורך.

מעבר לכל זה חשוב לקבוע מסגרת תקציבית ולציין האם ישנן מוגבלויות מסוימות שיש להתחשב בהן. כך לדוגמה חשוב לציין האם יש ברשימת הנוסעים אדם נכה הזקוק להשגחה מיוחדת או לעזרים מיוחדים. ככול שתספקו לנציגי השירות של החברה יותר פרטים, כך מלאכת תכנון ההסעה והתאמת הרכבים לצרכים שלכם, תהיה פשוטה יותר.
 
 

מה צריך כדי להיות נהג מיניבוס או נהג אוטובוס?

 
דרגות רישיון הנהיגה הנהוגות בישראל נחלקות לארבע קבוצות עיקריות, בדומה למקובל ברוב מדינות אירופה. דרגה D היא זו הרלוונטית להסעת נוסעים (מוניות ואוטובוסים) ודרגה זו נחלקת לארבע דרגות משנה, כשבהן למשל דרגה D1 (רכב סיור, מונית ואוטובוס זעיר ציבורי במשקל כולל מותר עד חמישה טון ומספר מקומות ישיבה עד 16 נוסעים לא כולל הנהג).

הגיל המינימלי לקבלת רישיון בדרגה זו הוא 21 שנים והתנאים לקבלת הרישיון הם שמונה שנות לימוד לפחות, אישור מהמכון הרפואי, שנתיים וותק בדרגה C או B, חדות ראייה 6/12 לפחות בשתי העיניים ושדה ראייה של לפחות 140 מעלות בשתי העיניים. כמו כן על נהג ההסעות לעבור בחינה עיונית בדיני תעבורה (ע"י אגף הרישוי במשרד התחבורה), בחינות עיוניות בידיעת הארץ והכרת הרכב (ע"י מחלקת הבחינות משרד העבודה), בחינה מעשית (ע"י בוחן נהיגה מטעם אגף הרישוי למוניות או לאוטובוס) ובחינות עיוניות נוספות במסגרת המכללה שבה לומד הנהג.

נהג מיניבוסים


"טיולי הקריות – אגם נטו" חברת הסעות בצפון מקפידים הקפדה יתרה על הוראות החוק והנהגים שמועסקים בחברה עוברים באופן קבוע הדרכות, סימולציות, השתלמויות, ניתוח אירועים וכן בדיקות מחמירות.