אגם נטו - טיולי הקריות בע"מ -חברת הסעות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
04-8721092
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שירותים נוספים

 
לאורך השנים סיפקה חברת אגם נטו - טיולי הקריות שרותי הסעות למגוון רחב של לקוחות ופיתחנו התמחות מול דרישות וצרכים ייחודיים בקרב לקוחותינו.
 
 

אנו מתמחים בהסעת

 
 • ילדים/תלמידים
 • טיולים
 • תיירות
 • אנשים עם מוגבלויות
 • הסעות חד פעמיות
 • הסעות לנתב"ג וחזרה
 
 
 
טיולי הקריות - שירותי הסעות מתקדמים
 
 
 
 

חברות ומוסדות

 
הסעות לחברות ומוסדות הנן נדבך חשוב בפעילות העסקית של הארגון. אנחנו לומדים את הצרכים השונים של כל ארגון ולוקחים אחריות מלאה לעמידה בדרישות. אנו מחויבים לאמון שקיבלנו מלקוחותינו ופועלים 24 שעות ביממה על מנת לעמוד בציפיותיהם. הסעות עובדים כוללים שירות למעסיק ולעובד גם יחד. השירות חייב לכלול חוויה לעובדים וחיסכון למעסיק.
 

אנו מקפידים על:

 
 1. עמידה בלוחות זמנים – המעסיקים והעובדים מצפים מאתנו לעמוד בלוחות הזמנים ולהבין את גודל האחריות והמשמעות העסקית באי עמידה בדרישות. אנו רואים עצמנו חלק בלתי נפרד מהמערך הלוגיסטי של הארגון ומכבדים את זמני המעסיק ועובדיו.

 2. גמישות וזמינות - אנו מעניקים ללקוחותינו ביטחון מלא כי אנו ניתן להם מענה בכל שינוי שנידרש אליו על פי הצרכים של הארגון ונעמיד לרשותו את הגיבוי בכל מקרה שייווצר. הסדרנים שלנו זמינים בכל עת ותפקידם לוודא כי אנו עומדים בתנאי השרות.

 3. יעילות – ביחד עם המעסיק, אנו פועלים לצמצום הזמן בו העובדים נמצאים על הכביש ומייעצים באופן שוטף על מערך ההסעות כך שהפתרון יהיה המשתלם ביותר.

 4. להיות בדרך, להרגיש בבית – אנו מעמידים רכבים נקיים, רכבים חדשים ונהגים אדיבים, ופועלים רבות על מנת להעניק לנוסעים את התחושה שמחוץ לעבודה הם בבית.
 
רוצים לדעת יותר על השירותים שלנו לחברות ומוסדות? חייגו אלינו - 04-8721092
 
 

שירותי הסעות לילדים/תלמידים

 
לאורך השנים צברנו ניסיון רב בהסעות ילדים/תלמידים. לאור הניסיון והמוניטין שלנו, אנו גאים לומר כי מרבית הרשויות המקומיות באזורנו נעזרות בשרותנו.

אנו מקדישים משאבים רבים לבניית לוחות זמנים קבועים, רכבים קבועים ונהגים קבועים, וכל זאת על מנת שהילדים ירגישו בנוח ועל מנת שהנהגים יכירו את המסלולים ותחושת הביטחון של הילדים תהיה גבוהה.
 
 
 
הסעת תלמידים
 
 
 
 
הסעות לתלמידים הם עניין מורכב המצריך תיאום מלא בינינו לבין הרשויות/בתי הספר. לצורך כך, אנו מקפידים שלכל מסגרת יהיה איש קשר קבוע אשר ידאג לתיאום מלא בין הגורמים, לרבות היכולת לצפות תקלות ולטפל בהן בהקדם. רמת הבקרה שלנו גבוהה מאוד ומתבטאת בלמידה מתמדת וטיפול מהיר בתקלות.
 
 

אנו עומדים ומקפידים על נהלים וחוקים כגון:

 
 1. רישיונות מתאימים.
 2. העלאה והורדת נוסעים.
 3. מספר נוסעים.
 4. תעודות יושר של נהגים.
 5. מפרט טכני כגון פנסים מהבהבים, שלטים וכו'.
 6. כמו כן, אנו מתעדכנים בכל עדכון נהלים רלוונטי ומיישמים אותו מידית.
 
 
 
שירות הסעת תיירים
 
 
 
 

טיולים

 
חלק חשוב ומשמעותי בתכנון טיולים הינו מרכיב ההסעות. אנו מבינים שחלק בלתי נפרד מהחוויה והזיכרונות בא לידי ביטוי באיכות ההסעה.

אנו מעמידים לרשות לקוחותינו מגוון רחב של רכבים, בגדלים שונים ויודעים לתת פתרון הולם והגון לכל דרישה.
 

במסגרת השרות והחוויה שאנו מעניקים למטיילים, אנו מקפידים על:

 
 1. זמנים – אנו לומדים במדויק מהם יעדי ההגעה ויעדי האיסוף על מנת שהמטיילים ימקסמו את הזמן העומד לרשותם ולא יבזבזו זמן יקר בדאגה למה שאנחנו אמורים לעשות בשבילם.

 2. נסיעה נוחה ונעימה – אנו מעמידים לרשות המטיילים רכבים מפנקים, נקיים, תאי אחסון רבים, מערכת מיזוג ובקרת אקלים לכל עונות השנה, מערכות שמע מתקדמות ונהגים אדיבים.
 
חייגו אלינו לקבלת מידע נוסף על הסעות לטיולים - 04-8721092
 

תיירות

 
תיירות זו חוויה!

סיסמא זו מלווה אותנו בשרות בענף התיירות. אנו רואים את עצמנו חלק ממערך השגרירים של ארצנו. אנו מברכים תיירים ומודים להם שבחרו לבקר אותנו.
 

החוויה כוללת:

 
 1. רכבים נוחים ומפנקים לרבות הגמישות לבצע התאמות על פי דרישת הלקוח.

 2. ליווי צמוד – אנו נעמוד לרשותכם מרגע הנחיתה בשדה התעופה ולכל זמן שנידרש.

 3. מקצועיות – הנהגים שלנו מנוסים מאוד. לעיתים ניתן להעניק ערך מוסף במהלך הנסיעה כגון נסיעה בכביש יפה, אזכור של מקום מעניין ועוד. אנו מחפשים כל עת להעניק ללקוחותינו את הערך המוסף.

 4. אדיבות – העובדה שתיירים מגיעים מתרבויות שונות, בעלי מנהגים שונים ודוברי שפה שונה, מחייבים אותנו לאדיבות וסובלנות מקסימאלית על מנת להעצים את החוויה ולהקל על הקושי
 

הסעת בעלי מוגבלויות

 
ברשותנו רכבים ייחודיים להסעות אנשים עם מוגבלויות.

הרכבים המשמשים להסעות אלו מותאמים לשרות זה וכוללים אבזור מיוחד כגון:
 
 1. מעלון המאפשר העלאה והורדת כיסא גלגלים.
 2. מקומות ישיבה לאנשים מלווים.
 3. מקום רחב המאפשר תנועה עם כיסא גלגלים.
 4. מעקות בטיחות לאחיזה בעת הנסיעה.
 
אנו מקפידים על בטיחות הנוסעים, סבלנות ואדיבות והכל על מנת לאפשר חווית נסיעה נוחה ונעימה.
 
 

הסעות לנתב"ג ובחזרה

 
אנו מציעים שירותי מוניות להסעות לנתב"ג וחזרה ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד.

כל נסיעה לנתב"ג וממנו מהווה חלק מחוויה, עסקים, בילוי. אנו רואים עצמנו חלק מכל צורך שלא יהיה ומתאימים עצמנו לדרישת הלקוח. גם בנסיעת בילוי, נסיעת עסקים, או לקראת הגעתו של אורח חשוב מחו"ל, נדרשת הכנה מרובה הכוללת הרבה פרטים. אנו מאפשרים ללקוחותינו שקט תעשייתי על בסיס 'שגר ושכח'.
 
 
 
הסעה לשדה התעופה
 
 
 
 
ביחד עם הלקוח, נאפיין את הצרכים ונתאים את הפתרון הטוב ביותר.

מעוניינים להגיע אל שדה התעופה בקלות ובבטחה? חייגו אלינו - 04-8721092
 

הסעות חד פעמיות

 
הגמישות שלנו, צי הרכבים, השירות, הניסיון והחיסכון בעלויות מביאים אלינו פניות רבות לשירות הסעה חד פעמים, כגון שירותי הסעת אורחים לאירועים.

אנו רואים בכל נסיעה חד פעמית פוטנציאל לנסיעות רבות ומתייחסים לכל שירותי הסעות חד פעמיות כאל שירות מתמשך. מעבר להכרת התודה, אנו מבינים כי מקורה של פנייה חד פעמית הינה בחוות דעת של לקוח מרוצה.

הידע שלנו, צי הרכבים והמחויבות שלנו עומדים לרשות הסעות חד פעמיות. אנו עדים כי גישה זו עומדת לזכותנו ולקוחות רבים בוחרים בנו וממליצים לאחרים לבחור בנו.

פנו אלינו